Proč DUNLOP TECH?

Opravné sady Dunlop Tech jsou kvalitní díky dlouholeté tradici a bohatým zkušenostem firmy Dunlop Tech - dceřiné společnosti firmy Dunlop. Od roku 1996 jsou opravné sady značky Dunlop Tech používány světovými výrobci automobilů namísto rezervního kola - sady jsou ze zákona plnohodnotnou náhradou rezervního kola a tudíž nezbytnou součástí povinné výbavy.

Plně automatická sada IMS-Instant Mobility System je zabalena do komfortního kufříku s malými nároky na prostor a obsahuje lahev s těsnícím přípravkem a výkonný kompresor. Na rozdíl od konkurenčních firem s podobnými produkty poskytuje naše sada vyšší kvalitu - společnost Dunlop byla mezi prvními výrobci opravných sad a značka Dunlop je zárukou kvality a 100% funkčnosti. V minulém roce vyrobila a prodala firma Dunlop přes 2 miliony těchto opravných sad.

Opravná sada Dunlop Tech byla a je vkládána jako součást povinné výbavy do automobilů značek: Audi, BMW, Chrysler, Daihatsu, Daimler, Ford, Corvette, Honda, Hyundai, KIA, Lamborghini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Renault, SEAT, Škoda, Suzuki, Toyota a Volswagen.


Tabulka vozidel  |  Bezpečnostní listJak se používá?

Opravnou lepící sadu oceníte především v případech, kdy k defektu dojde na nebezpečném či těžko dostupném místě, když spěcháte, jste-li oblečeni pro zvláštní příležitost a nechcete se ušpinit, když není snadné vyměnit kolo sám nebo nechcete-li čekat na pomoc.

Komfortní sada:

  • Hadici z láhve s lepící hmotou našroubujete na ventilek poškozené pneumatiky.
  • Hadici kompresoru našroubujete na láhev s lepící hmotou.
  • Kompresor zapojte do 12V zásuvky v automobilu a zapněte vypínač, kompresor vytlačí lepící náplň z lahve do pneumatiky.
  • Po 10 minutách můžete pokračovat sníženou rychlostí (do 80 km/h) do nejbližšího servisu.

Manuální sada:

Stačí přiloženým klíčem odšroubovat ventilek a vytlačit tekutinu do pneumatiky. Poté našroubovat ventilek zpátky, nahustit pneumatiku na požadovanou hodnotu a můžete pokračovat v jízdě.